Kokybės politika

UAB “Staltika“ – dinamiška, sėkmingai auganti, strategiškai orientuota į pažangą ir maksimalų kliento poreikių tenkinimą, kompanija dirbanti pagal ISO 9001:2000 vadybos reikalavimus.

UAB „Staltika“ veikla orientuota į vartotojų poreikius ir lūkesčius bei į ekonominės ir finansinės veiklos stabilumą. Bendrovės veikla grindžiama aiškia specializacija elektros tinklų projektavimo, montavimo, įrangos tiekimo, žaibosaugos ir įžeminimo sistemų įrengimo srityse.

Įmonės Vizija yra augti ir tapti konkurencingiausia bei efektyviausiai dirbančia kompanija elektros inžinerinių statinių rinkoje.

UAB „ Staltika“, efektyviai naudodama savo technologinius, finansinius bei žmogiškuosius išteklius siekia įgyvendinti savo Misiją: „Maksimaliai kokybiškas kliento poreikių tenkinimas“.

Įmonės pagrindinis tikslas - maksimalaus paslaugų lygio užtikrinimas kokybės ir aplinkosaugos srityje, siekiant patenkinti klientų poreikius. Todėl siekiant įgyvendinti šį tikslą, didelis dėmesys yra skiriamas atliekamų elektros montavimo darbų kokybei bei darbuotojų motyvacijos sistemos tobulinimui, įnovacinių darbo metodų paieškai.

Projektuotojų, patyrusių inžinierių, darbų vadovų ir specialistų komanda yra pajėgi įgyvendinti įvairaus pobūdžio bei sudėtingumo projektus. Glaudus kompetentingų komandos narių bendradarbiavimas užtikrina greitą žinių, informacijos ir patirties judėjimą kompanijoje ir įgalina priimti greitus ir kokybiškus sprendimus.

Didelį dėmesį bendrovė skiria kokybės vadybos tobulinimui. Paslaugų kokybės užtikrinimui bendrovė nuolat prižiūri ir tobulina produktų kūrimo, paslaugų teikimo bei vadybos procesus. Bendrovė savo veikloje vadovaujasi geriausia pasauline patirtimi, metodikomis bei standartais, atitinkančiais ISO9001:2000 reikalavimus.