Oras – oras šilumos siurblių įrengimas

ŠILUMOS SIURBLYS SU PAČIAIS GERIAUSIAIS REZULTATAIS RINKOJE - SVEIKAM IR PATOGIAM GYVENIMUI

Šio tipo šilumos siurblius sudaro išorinis įrenginys ir viena arba daugiau vidinių dalių. Išorinis įrenginys ima šilumą iš lauko oro ir perduoda ją viduje esančioms dalims, kurios, veikiamos ventiliatoriaus, paskleidžia tą šilumą viduje. Radiatorių su šio tipo siurbliais sušildyti neįmanoma.
Nukritus lauko temperatūrai, sumažeja siurblio efektyvumas. Oro siurblys paprastai gali sutaupyti apie 30-50 procentų šildymo išlaidų (neskaičiuojant vandens šildymo išlaidų). Šio tipo šilumos siurbliai yra puikus kitų šildymo sistemų papildymas, pavyzdžiui tiesioginio veikimo elektrinio šildymo, židinių, krosnelių, dujinių katilų.
Kad sutaupytumėte kaip įmanoma daugiau, svarbu, kad jau esama namo šildymo sistema būtų tinkamai įdiegta, o termodinaminiai davikliai veiktų tinkamai. Siekiant sutaupyti, taip pat labai svarbi vieta, kurioje bus patalpintas šilumos siurblys. Namo išplanavimas turetų būti tinkamas paskirstyti šilumą visuose kambariuose vienodai efektyviai.
Vasarą šie šilumos siurbliai dažnai naudojami oro kondicionavimui bei drėgmės sumažinimui, tačiau tuomet sumažėja energijos taupymas. Energijos taupymo požiūriu, šie siurbliai, lyginant su kitomis karšto oro siurblių sistemomis, yra kur kas pigesnė investicija. Svarbu yra tai, kad šie siurbliai valo ir gaivina Jūsų namų orą, taip jį pagerindami.

 

 

SIENINIS ŠILUMOS SIURBLYS MSZ-FH-VEHZ

PRITAIKYTAS ŠIAURINIAM KLIMATUI

Skirtingai nuo daugumos kitų šilumos siurblių gamintojų, KIRIGAMINE serijos šilumos siurbliai yra testuojami ir pritaikomi veikti būtent šiaurinio klimato sąlygomis. Dėl kompresoriuose naudojamų pažangių technologijų, šilumos siurbliai efektyviai prisitaiko prie kiekvieno namo šilumos poreikių ir veikia optimaliausiomis elektros sąnaudomis, suteikdami maksimalų komfortą bet kokiomis oro sąlygomis.

UNIKALI "HYPER HEATING" TECHNOLOGIJA

Dėl įdiegtos HYPER HEATING technologijos MSZ-FH-VEHZ serijos šilumos siurblių nominalioji šiluminė galia išlaikoma pastovi net iki -15ºC. Be to, gamintojas garantuoja efektyvų ir ekonomišką šilumos tiekimą iki -25ºC. Itin aukštas naudingumo koefiecientas COP - 5,52*, užtikrina nedideles sąnaudas bei efektyvų įrenginio darbą net ir šalčiausiomis žiemos dienomis.

*MSZ-FH25VEHZ

3D TEMPERATŪRINIS JUTIKLIS KOMFORTUI IR EKONOMIJAI UŽTIKRINTI

MSZ-FH-VEHZ serijos šilumos siurbliai turi įdiegtą unikalų 3D infraraudonųjų spindulių temperatūrinį jutiklį "I-see", kuris leidžia pilnai kontroliuoti įrenginio funkcijas ir sumažinti elektros sąnaudas.

Judant į kairę ir į dešinę, aštuoni vertikaliai įrengti jutiklio elementai analizuoja patalpų temperatūrą trejomis dimensijomis. Tokia detali analizė leidžia įvertinti ne tik temperatūrinius skirtumus atskirose kambario vietose, bet ir fiksuoti, ar patalpoje yra žmonių. Būtent tai ir įgalina sukurti tokias funkcijas, kaip "Netiesioginis oro srautas" (išpučiamo oro srautas nukreipiamas nuo žmogaus) bei "Tiesioginis oro srautas" (oro srautas pučiamas į žmogų).

Kuomet temperatūrinis jutiklis užfiksuoja, kad patalpoje nėra žmonių, šilumos siurblys automatiškai perjungiamas į energiją taupantį režimą - elektros sąnaudos sumažinamos maždaug 10 proc. po 10 minučių, o po 60 min. - maždaug 20 proc. Nors kambario temperatūra tokiu atveju tenukrinta vos keliais laipsniais, tačiau per ilgą laiką sutaupoma nemažai energijos.

"I-SAVE" FUNKCIJA

"i-save" funkcija - paprastai, paspaudus vieną mygtuką, nustatoma norima (iš anksto nustatyta) patalpos oro temperatūra bei kiti parametrai (ventiliatoriaus greitis, oro srauto kryptis). Šią funkciją galima naudoti, pavyzdžiui, miegant, išeinant iš kambario ir pan. (tokiu atveju naudinga nustatyti energiją taupančius parametrus) ar tiesiog norint greitai įjungti mėgstamus šilumos siurblio veikimo nustatymus.

Šilumos siurbliui veikiant šildymo režimu, aktyvavus "i-save" funkciją, galima nustatyti minimalią 10oC palaikymopatalpoje temperatūrą. Ši minimali temperatūra paprastai palaikoma vasarnamiuose, pirties pastatuose, palėpėse ar kitose pastoviai negyvenamose patalpose.

YPAČ PAŽANGI "PLASMA QUAD" FILTRŲ SISTEMA

Oras, kaip ir vanduo, yra tai, ką mes nesąmoningai naudojame kiekvieną dieną. Švarus ir šviežias oras yra labai svarbus norint sukurti sveiką aplinką žmonėms. Turėti kokybišką orą patalpose padės "Plasma Quad" - pazminė filtrų sistema, kuri ypač efektyviai pašalina nemalonius kvapus bei keturių rūšių teršalus - virusus, bakterijas, alergenus ir kietąsias daleles (pvz., dulkes), kurių gausu ore.

"Plasma Quad" naikina bakterijas ir virusus įrenginio viduje, naudodamas stiprų, į užuolaidą panašų, elektros lauką, ir paleidžia elektros srovę per visą įrenginio oro įleidimo angą. Volframo iškrovos elektrodai yra naudojami todėl, kad jie suteikia išleidimui jėgos ir galingumo. Be to, plokštinant standartinę apvalią elektros lauko formą iki kaspino formos, sukuriamas ypač stiprus elektros laukas.

NATŪRALUS SRAUTAS IR PAŽANGESNIS ORO SRAUTO PASKIRSTYMAS

Norint sukurti "sveiką" oro srautą, svarbiausias dalykas yra tai, kad oro srautas būtų kuo natūralesnis. MITSUBISHI ELECTRIC sprendimas yra "Natūralaus srauto" ("Natural Flow") technologija, kurios dėka išpučiamo oro srautas nesukelia diskomforto ir yra kontroliuojamas laisvai bei lanksčiai.

Telefonas pasiteiravimui : 8 618 38740 Andrius